155

Carta geografica "Regorum Siciliae et Sardiniae nec non melitae seu Maltae insulae cum adiectis Italiae et Africae litoribus", XVII Secolo

Cm 53x62, in cornice cm 68x76
Auctore Ioanne Baptista Homanno
€ 550,00
Base d'asta